Bilder SOFFA, empire, 1800-talets första hälft
Fanerad med mahogny, djuphäftad klädsel i svart läder, sitthöjd ca 36 cm, 215x67 cm
Slutar om 19 minuter
Slutar om 19 minuter
Slutar om 19 minuter
Slutar om 19 minuter
Slutar om 19 minuter
Slutar om 19 minuter