Bilder Okänd dansk designer, 1960-tal, golvlampa, aluminium och palisander, justerbar höjd

Okänd dansk designer, 1960-tal, golvlampa, aluminium och palisander, justerbar höjd

200 SEK

Värdering: 300 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

Förstärkare m.fl.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Rörstrand, Göteborg, syltkrus i stenmassa, tidigt 1900-tal, 3st

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Spionkamera, Minox, B, 60-tal, Tyskland

Värdering: 500

Bud: 140 SEK

ALAIN LE FOLL, vas, porslin, Rosenthal Studio Line, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 0 SEK