Bilder Léon, May K, färglito, Madonna, signerad och numrerad 12/99, synlig pappersstorlek 41 x 28 cm
Léon, May K, färglito, Madonna, signerad och numrerad 12/99, synlig pappersstorlek 41 x 28 cm
Slutar om 1 timme 2 minuter