Bilder Léon, May K, färglito, Kurtiserande par, signerad och numrerad 17/120, synlig pappersstorlek 31 x 26 cm
Léon, May K, färglito, Kurtiserande par, signerad och numrerad 17/120, synlig pappersstorlek 31 x 26 cm