Bilder Léon, May K, färglito, Barscen, signerad och numrerad 21/260, synlig pappersstorlek 74 x 55 cm

Léon, May K, färglito, Barscen, signerad och numrerad 21/260, synlig pappersstorlek 74 x 55 cm

600 SEK

Värdering: 300 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

Välkomna

Värdering: 30

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 16 minuter

Femlådigt skrivbord 120x60 h77cm

Värdering: 30

Bud: 220 SEK

Slutar om 1 timme 16 minuter

Soffbord med motiv i kakel 140x85 h56cm

Värdering: 30

Bud: 60 SEK

Slutar om 1 timme 16 minuter

Pall med galonklädsel 52x39 h45cm

Värdering: 30

Bud: 70 SEK

Slutar om 1 timme 16 minuter