Bilder Léon, May K, färglito, Barscen, signerad och numrerad 21/260, synlig pappersstorlek 74 x 55 cm
Slutar om 1 timme 16 minuter
Slutar om 1 timme 16 minuter
Slutar om 1 timme 16 minuter
Slutar om 1 timme 16 minuter