Bilder Kåks, Olle, färglito, komposition, signerad och numrerad 56/180, daterad 1975, synlig pappersstorlek 60 x 45 cm
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Slutar om 2 timmar 34 minuter