Bilder Uppkörningsramper.

Uppkörningsramper.

2 timmar 41 minuter

2024-05-06 21:23

120 SEK

Värdering: - SEK

L: 87cm.

Ake Auktioner

Solvägen 37
891 42 Örnsköldsvik
Ångermanland

akeauktioner@live.se
Tel: 070-696 98 28 Åke Lundberg, 070 625 34 39 Mikael Hägglund

Fåtölj Nyrokoko, på trissor

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Litografi kolorerad, efter Carle Vernet, Jaktmotiv. Bildmått: 38x51 cm, yttermått inklusive ram: 66x79 cm. Ej signerad

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Klaffbord 1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Soffbord nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK