Auktioner Övrigt GRÄSKLIPPARE Stiga Euro 45S. (ej funktionstestad, inga garantier)

Bilder GRÄSKLIPPARE Stiga Euro 45S. (ej funktionstestad, inga garantier)

GRÄSKLIPPARE Stiga Euro 45S. (ej funktionstestad, inga garantier)

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

BORDSLAMPA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal

Värdering: 500

Bud: 300 SEK

Slutar om 25 minuter

Diverse. Bl.a plåtburkar m.m.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 25 minuter

EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 26 minuter

TEATERKIKARE, mässing och pärlemo, 1800-/1900-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 27 minuter