Bilder Fåtöljer ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien, 1950-tal. Modellen formgiven på 1930-talet, renoverade. Svartbetsad stomme, fast stoppad rygg och sits. Bredd: 65 cm. Djup: ca 63 cm. Höjd: 77 cm, sitthöjd: ca 38 cm

Fåtöljer ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien, 1950-tal. Modellen formgiven på 1930-talet, renoverade. Svartbetsad stomme, fast stoppad rygg och sits. Bredd: 65 cm. Djup: ca 63 cm. Höjd: 77 cm, sitthöjd: ca 38 cm

9800 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

2 Taklampor.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Figurin.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Ångermanland

LÖVBLÅS/SUG Meec Tools, eldriven.

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Fiskeväska med innehåll.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Ångermanland