Bilder KNIV, Finland, 1900-tal, otydligt signerad
Handtag av trä, blad med ristad dekor, slida av läder, längd ca 27 cm
Slutar om 1 timme 57 minuter
Slutar om 1 timme 57 minuter
Slutar om 1 timme 57 minuter