Bilder JOSEF EKBERG, vas, keramik, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft
Förgylld dekor, hänklar, höjd ca 20 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 12 timmar 41 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 12 timmar 43 minuter
Slutar om 12 timmar 45 minuter