Bilder ERIK REIMHULT (1915–1999), skulptur, snidat trä, signerad och otydligt daterad
Rådjur, höjd 21, längd 16 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 7 timmar 52 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 7 timmar 54 minuter
Slutar om 7 timmar 56 minuter