Bilder LJUSKRONA, för 5 ljus, 1900-tal
rokokostil, burformad stomme behängd med prismor, totalhöjd 73, diam 44 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Slutar om 3 timmar 12 minuter
Slutar om 3 timmar 12 minuter
Slutar om 3 timmar 12 minuter