Bilder Litografi Helene Billgren (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad

Litografi Helene Billgren (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad

300 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

SKRIVSCHATULL, antikt, asiatiskt. Kommer från en sjökapten från Sundsvall (lock till bläck sitter fast, spricka i botten)

Värdering: -

Bud: 600 SEK

FAT, SKÅLAR, SALTKAR, GRÄDDKANNA mm 1800-tal Största assiett D:17 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

parti TÄNDARE

Värdering: -

Bud: 150 SEK

ANTECKNINGSBÖCKER & PENNOR Nytt

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 7 minuter