Bilder Ljusstakar, ett par, för 3 ljus, tenn.
Höjd: 20 cm.
Smärre bruksskick.
Är stämplingen på bild, skall den gå att läsa/J
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 130 SEK