Bilder Teservisdelar, 10 delar, flintgods, ''Bengali'', Rörstrand.
Två extra tefat medföljer.
Diam kopp: 10 cm.
Bruksskick. Krackelering förekommer, missfärgning (se bild).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK