Bilder Bordslampa, keramik/trä, 1900-talets mitt.
Höjd: 43 cm.
Smärre bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 130 SEK