Auktioner Husgeråd & Vitvaror Gryta och ampel, emaljerad metall, bl.a. Kockums.

Bilder Gryta och ampel, emaljerad metall, bl.a. Kockums.

Gryta och ampel, emaljerad metall, bl.a. Kockums.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Gryta 8 liter.

Smärre bruksskick. Slitage insida gryta.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Bestick, ett parti, rostfritt, bl.a. Gense.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Kastruller, kakformar m.m., 10 st, bl.a. tryckkokare "Funktion".

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Parti rostfritt och kastruller m.m.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Symaskin i koffert, Singer, 1950-tal.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK