Bilder Patronlådor, 2 st, metall, bl.a. W. Söhnen & Co, Wiesbaden,1900-tal.
Patronlådor, 2 st, metall, bl.a. W. Söhnen & Co, Wiesbaden,1900-tal.
Längd: 21-32 cm.
Bruksskick.