Bilder Skrivställ, mässing, jugend, tidigt 1900-tal.
Längd: 30,5 cm.
Smärre bruksskick. Bläckbehållare med skador (se bild).
Slutar om 12 timmar 29 minuter
Slutar om 13 timmar 35 minuter
Längd: 30,5 cm.