Bilder Hink/laggkärl ek, 1800/1900-tal
Höjd: 35 cm.
Bruksskick. En del lösa stavar (se bild).
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Höjd: 35 cm.
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK