Bilder Radio, Sandström, 2000-tal.
Fungerar enligt uppgift.
Höjd: 20 cm.
Smärre bruksskick.
Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.
Slutar om 36 minuter
Slutar om 1 timme 11 minuter
Fungerar enligt uppgift.
Höjd: 20 cm.
Smärre bruksskick.
Slutar om 36 minuter
Slutar om 1 timme 11 minuter