Bilder Vinylspelare, TT-01, Avin, 2000-tal.
Fungerar enligt uppgift.
Smärre bruksskick.
Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.
Slutar om 1 timme 11 minuter
Slutar om 1 timme 11 minuter
Fungerar enligt uppgift.
Smärre bruksskick.
Slutar om 1 timme 11 minuter
Slutar om 1 timme 11 minuter