Auktioner Punchkoppar, 12 st, silver 830, GAB/K&EC, 1960-tal.

Bilder Punchkoppar, 12 st, silver 830, GAB/K&EC, 1960-tal.

Punchkoppar, 12 st, silver 830, GAB/K&EC, 1960-tal.

1300 SEK

Värdering: 50 SEK

Delvis förgyllda.

Vikt: ca. 434 gram.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Smycken, silver, 830-925.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Skedar/kaktång m.m, ett parti, silver 800-925, hela världen.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Kopparföremål, ett parti, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Mjölkspannar och kittlar, 5 delar, koppar, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK