Bilder Punchkoppar, 12 st, silver 830, GAB/K&EC, 1960-tal.
Delvis förgyllda.
Vikt: ca. 434 gram.
Smärre bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK