Auktioner OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, sign.

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, sign.

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, sign.

80 SEK

Värdering: 20 SEK

Vitlökar, 60x45.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63