Bilder GOLFSET samt BAG, 1900-tal.
13 golfklubbor.
Slitage samt rost.
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 7 minuter
Slutar om 1 timme 42 minuter
13 golfklubbor.
Slitage samt rost.
Slutar om 1 timme 3 minuter
Slutar om 1 timme 7 minuter
Slutar om 1 timme 42 minuter