Auktioner LOTTE LASERSTEIN, PASTELL, PORTRÄTT AV KVINNA, SIGNERAD

Bilder LOTTE LASERSTEIN, PASTELL, PORTRÄTT AV KVINNA, SIGNERAD

LOTTE LASERSTEIN, PASTELL, PORTRÄTT AV KVINNA, SIGNERAD

10500 SEK

Värdering: 200 SEK

RAMMÅTT 52 x 40 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

VYKORTSALBUM, BL.A PÅSK OCH JULKORT

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

PER-OLOF OLSSON, OLJA PÅ DUK, SIGNERAD, DATERAD

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

SAMLING BOKMÄRKEN

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

VYKORTSALBUM, BL.A GRATULATIONSKORT, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 300 SEK