Bilder LOTTE LASERSTEIN, PASTELL, PORTRÄTT AV KVINNA, SIGNERAD
RAMMÅTT 52 x 40 CM
BRUKSSLITAGE
RAMMÅTT 52 x 40 CM
BRUKSSLITAGE