Bilder IDOLKORT HEMMETS JOURNAL, CASSIUS CLAY, FLOYD PATTERSON, INGO, NACKA M.FL, 1960-TAL
15 STYCKEN SIDOR (60 BILDER)
SPORTENS STJÄRNOR HEMMETS JOURNAL
FINT SAMLARSKICK, SMÅ SKADOR VID HÅLEN TILL HÄFTKLAMMERNA, SMÅ KANTSTÖTNINGAR, SE BILDER
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK