Bilder BORDSLAMPA, 1800/1900-TAL, BRONS SAMT MARMOR, SNÄCKFORMAD GLASKUPA
HÖJD 65, DIAM 37 CM
ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
HÖJD 65, DIAM 37 CM
ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK