Auktioner BERGBOMS, ETT PAR GOLVLAMPOR, TEAK SAMT MÄSSING

Bilder BERGBOMS, ETT PAR GOLVLAMPOR, TEAK SAMT MÄSSING

BERGBOMS, ETT PAR GOLVLAMPOR, TEAK SAMT MÄSSING

950 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD INK. SKÄRM 150 CM
BRUKSSLITAGE, FUNGERAR, FLÄCKIGA SKÄRMAR

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, MÄSSING, SENARE ELEKTRIFIERAD

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

TAKLYKTA, JUGEND, MÄSSING, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

VÄGGLAMPA, PLAST, 1960/1970-TAL, IKEA, NR V176

Värdering: 200

Bud: 200 SEK