Bilder STEKFAT, PORSLIN, KINA, 1700-TAL
STEKFAT, PORSLIN, KINA, 1700-TAL
LÄNGD 36, BREDD 27,5 CM
ÅLDERSSLITAGE
LÄNGD 36, BREDD 27,5 CM
ÅLDERSSLITAGE