Auktioner Keramik & Porslin STEKFAT, PORSLIN, KINA, 1700-TAL

Bilder STEKFAT, PORSLIN, KINA, 1700-TAL

STEKFAT, PORSLIN, KINA, 1700-TAL

2000 SEK

Värdering: 200 SEK

LÄNGD 36, BREDD 27,5 CM
ÅLDERSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654