Auktioner Keramik & Porslin STIG LINDBERG "BERSÅ", 12 DELAR

Bilder STIG LINDBERG "BERSÅ", 12 DELAR

STIG LINDBERG "BERSÅ", 12 DELAR

1300 SEK

Värdering: 200 SEK

8 ASSIETTER DIAM 17,5 CM
FAT 13 x 13 CM
LITEN SKÅL HÖJD 6,5, DIAM 13 CM
SKÅL MELLAN HÖJD 7,5, DIAM 16 CM
STOR SKÅL HÖJD 11, DIAM 20 CM
BRUKSSLITAGE, REPOR

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

YTTERFODER & PEDISTAL

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

KAFFEKOPPAR MED FAT porslin, 6 delar

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

ASSIETT Fyrklövern, Jackie Lynd

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

YTTERFODER ett par, keramik

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar