Bilder VÄGGTELEFON, 1800/1900-TAL, MÄRKT L.M ERICSON STOCKHOLM
HÖJD 82, BREDD 30, DJUP 26 CM
ÅLDERSSLITAGE, FLÄCKAR, MÄRKEN
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK