Bilder SPINDELUR, ÄKTA GULD, 1700-TAL
DIAM 36mm, VIKT 30,1 gram
EJ GENOMGÅNGEN, ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
DIAM 36mm, VIKT 30,1 gram
EJ GENOMGÅNGEN, ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK