Auktioner SPINDELUR, ÄKTA GULD, 1700-TAL

Bilder SPINDELUR, ÄKTA GULD, 1700-TAL

SPINDELUR, ÄKTA GULD, 1700-TAL

2800 SEK

Värdering: 200 SEK

DIAM 36mm, VIKT 30,1 gram
EJ GENOMGÅNGEN, ÅLDERSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

KARTELLUR, FÖRGYLLT, 1800/1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

KLOCKHUS "TORN" EFTER LINJESKEPPET GÖTA LEJON ÅR 1754, BRONS/MÄSSING, TRÄSOCKEL

Värdering: 200

Bud: 450 SEK

ARMBANDSUR OLMA, STÅL, HERRKLOCKA, 1970-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK