Auktioner CARL EINAR BORGSTRÖM, BOKSTÖD, YSTAD BRONS, SWEDISH GRACE, 1920/1930-TAL

Bilder CARL EINAR BORGSTRÖM, BOKSTÖD, YSTAD BRONS, SWEDISH GRACE, 1920/1930-TAL

CARL EINAR BORGSTRÖM, BOKSTÖD, YSTAD BRONS, SWEDISH GRACE, 1920/1930-TAL

3800 SEK

Värdering: 200 SEK

PARET BOKSTÖD, MÄRKTA CEB YSTAD BRONS
CARL EINAR BORGSTRÖM (1914-1981)
GRÖNPATINERAD BRONS
LÄNGD 210mm, HÖJD 120mm, DJUP 90mm
BRUKSSKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

SILVERSKÅL PÅ FOT, GAB, 1956, ÄKTA SILVER

Värdering: 200

Bud: 1 100 SEK

4 DELAR NYSILVER, KANNA, SKOR, SAMT NÅLDYNA

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

C.G HALLBERG, 1947, SILVERDOSA

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

STRÖARE, SILVER, MÄRKT NLK KATTFOT

Värdering: 200

Bud: 200 SEK