Bilder SVEN PALMQVIST, VAS "KRAKA" ORREFORS
SVEN PALMQVIST, VAS "KRAKA" ORREFORS
HÖJD 23 CM
OSIGNERAD
BRUKSSLITAGE
HÖJD 23 CM
OSIGNERAD
BRUKSSLITAGE