Auktioner Glas SVEN PALMQVIST, VAS "KRAKA" ORREFORS

Bilder SVEN PALMQVIST, VAS "KRAKA" ORREFORS

SVEN PALMQVIST, VAS "KRAKA" ORREFORS

550 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 23 CM
OSIGNERAD
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Glaskonst Mats Jonasson Målerås

Värdering: 20

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 timmar

Orrefors Ljustakar

Värdering: 20

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 timmar 24 minuter

Dessert/Glasskålar

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 4 timmar 27 minuter

Glas på fot

Värdering: 20

Bud: 125 SEK

Slutar om 4 timmar 27 minuter