Bilder VETTAR, 3 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT
LÄNGD 28 CM
ÅLDERSSLITAGE, FÄRGBORTFALL, TORRSPRICKOR, ETT HUVUD LÖST
Slutar om 2 timmar 59 minuter
LÄNGD 28 CM
Slutar om 2 timmar 59 minuter