Auktioner Allmoge VETTAR, 3 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Bilder VETTAR, 3 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

VETTAR, 3 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

1100 SEK

Värdering: 200 SEK

LÄNGD 28 CM
ÅLDERSSLITAGE, FÄRGBORTFALL, TORRSPRICKOR, ETT HUVUD LÖST

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Gammalt Pennskrin

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 2 timmar 55 minuter

Gammal Träskål

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 2 timmar 58 minuter

Mindre Gamla träaskar

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 2 timmar 59 minuter

Parti Allmoge mm

Värdering: 20

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 timmar 16 minuter