Auktioner Glas VICKE LINDSTRAND, VAS, KOSTA, ÖVERFÅNG, SIGNERAD KOSTA 46191

Bilder VICKE LINDSTRAND, VAS, KOSTA, ÖVERFÅNG, SIGNERAD KOSTA 46191

VICKE LINDSTRAND, VAS, KOSTA, ÖVERFÅNG, SIGNERAD KOSTA 46191

400 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 22 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Glaskonst Mats Jonasson Målerås

Värdering: 20

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 34 minuter

Orrefors Ljustakar

Värdering: 20

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 58 minuter

Dessert/Glasskålar

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 7 timmar 1 minut

Glas på fot

Värdering: 20

Bud: 70 SEK

Slutar om 7 timmar 1 minut