Bilder 1/4 KRUGERRAND 1982, 22K GULD, SOUTH AFRICA
1/4 KRUGERRAND 1982, 22K GULD, SOUTH AFRICA
1/4 KRUGERRAND FYNGOUD 1/4 OZ FINE GOLD HÄNGE I ÄKTA GULD MEDFÖLJER
TOTALVIKT 11,7 GRAM
MYNT BRUKSSKICK, SMÅ REPOR