Bilder KJELL ENGMAN, GLASSKULPTUR MED FOT I METALL, SIGNERAD
SIGNERAD: 8RENAT 009012/360 KOSTA BODA KJELL ENGMAN ATELIER
HÖJD 21, LÄNGD 17 CM
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK