Auktioner Skulpturer & Konsthantverk SKULPTUR, BRONS " MAN ON STOOL READING" RUTH BLOCH-STIL, INGA STÄMPLAR
Bilder SKULPTUR, BRONS " MAN ON STOOL READING" RUTH BLOCH-STIL, INGA STÄMPLAR
SKULPTUR, BRONS " MAN ON STOOL READING" RUTH BLOCH-STIL, INGA STÄMPLAR
HÖJD 38 CM
BRUKSSLITAGE