Auktioner FÖRTJÄNSTKORS, TYSKLAND, 1940/1950-TAL

Bilder FÖRTJÄNSTKORS, TYSKLAND, 1940/1950-TAL

FÖRTJÄNSTKORS, TYSKLAND, 1940/1950-TAL

650 SEK

Värdering: 200 SEK

DIAM 6,5 CM
ÅLDERSSLITAGE, FINT SKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654