Bilder FÖRTJÄNSTKORS, TYSKLAND, 1940/1950-TAL
FÖRTJÄNSTKORS, TYSKLAND, 1940/1950-TAL
DIAM 6,5 CM
ÅLDERSSLITAGE, FINT SKICK
DIAM 6,5 CM
ÅLDERSSLITAGE, FINT SKICK