Bilder VAS, JUGEND, RÖRSTRAND, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT
HÖJD 10 CM
ÅLDERSSLITAGE
Slutar om 18 timmar 36 minuter
HÖJD 10 CM
ÅLDERSSLITAGE