Bilder NILS NILSSON SKUM, TECKNING, SIGNERAD, DATERAD
BILD MÅTT 14,5 x 10,5 CM
RAMMÅTT 24,5 x 22 CM
ÅLDERSSLITAGE, PASSPARTOU MISSFÄRGAD
BILD MÅTT 14,5 x 10,5 CM
RAMMÅTT 24,5 x 22 CM