Bilder WILLIAM NORDING, OLJA PÅ PANNÅ, MÄLARVARVET
RAMMÅTT 35 x 30 CM
BRUKSSLITAGE
RAMMÅTT 35 x 30 CM
BRUKSSLITAGE