Auktioner ERIK HÖGLUND, TAKKRONA

Bilder ERIK HÖGLUND, TAKKRONA

ERIK HÖGLUND, TAKKRONA

2600 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD UTAN KEDJA 50, DIAM 46 CM
ÅLDERSSLITAGE, ROSTFLÄCKAR, STEARINRESTER

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

GOLVFOTOGENLAMPA, MÄSSING, SENARE ELEKTRIFIERAD

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

TAKLYKTA, JUGEND, MÄSSING, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

VÄGGLAMPA, PLAST, 1960/1970-TAL, IKEA, NR V176

Värdering: 200

Bud: 200 SEK