Auktioner Allmoge MYNTVÅG MED VIKTER, 1700-TAL SAMT ÅDERLÅTARE OCH SKALPEL

Bilder MYNTVÅG MED VIKTER, 1700-TAL SAMT ÅDERLÅTARE OCH SKALPEL

MYNTVÅG MED VIKTER, 1700-TAL SAMT ÅDERLÅTARE OCH SKALPEL

1300 SEK

Värdering: 200 SEK

VIKTSATS LÄNGD 13,5, BREDD 6,5 CM
ÅDERLÅTARE 7 x 3,5 CM
ÅLDERSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Gammalt Pennskrin

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 2 timmar 55 minuter

Gammal Träskål

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 2 timmar 58 minuter

Mindre Gamla träaskar

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 2 timmar 59 minuter

Parti Allmoge mm

Värdering: 20

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 timmar 16 minuter