Bilder MONICA BACKSTRÖM, KOSTA BODA, GLASKONST
SIGNERAD KOSTA BODA MONICA BACKSTRÖM LIMITED EDITION 300 X, NR 7292024
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK