Bilder GOLVLAMPA, TIFFANYSTILL, 1900-TAL, KUPA I GLAS
HÖJD 148 CM
KUPA DIAM 40 CM
BRUKSSLITAGE, FUNGERAR, ELKONTAKT AMERIKANSK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK