Auktioner Orientaliskt FAT. KINA. 1600-TAL

Bilder FAT. KINA. 1600-TAL

FAT. KINA. 1600-TAL

400 SEK

Värdering: 100 SEK

2st. Höjd 3-3,5cm, diameter 12,5cm-17,5cm. Bruksslitage

Dyrgripen Handelshus AB

Valbovägen 165
818 33 Valbo
Gästrikland

info@dyrgripen.se
Tel. 026-13 41 61